KONST / Litografier / Färglitografi 12612178
nr 1261 2178
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, 4 st, Signerad, numrerad 154/200. Bladets mått: 42x53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:03:21
600 kr
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd